Sport

06.10.2024
181

PORAZ BOKELJA OD JEDINSTVA POD VRMCEM

Fudbaleri Bokelj Sbbeta izgubili su danas u Kotoru od Jedinstva France 2-1, u meču 11.kola Meridianbet Prve crnogorske lige.

To je peti poraz Kotorana u dosadašnjem toku šampionata, u kojem imaju i četiri pobjede i dva remija.

Gosti su na poluvremenu vodili 2-0 golovima Meda Jukovića u 9. i Armina Bošnjaka u 42.minutu.

Bokelj je bolje zaigrao u drugom poluvremenu i uspio da smanji vođstvo Bjelopoljaca na 2-1 golom Vasilija Čavora u 64.minutu, nakon odličnog prodora Dejana Perovića.

Do kraja meča domaći su propustili mnoštvo prilika za gol,ali je mreža gostiju ostala netaknuta.

Sada slijedi pauza u šampionatu zbog obaveza naše reprezentacije u Ligi nacija,a prvenstvo se za Bokelj nastavlja 19.oktobra, kada će gostovati Dečiću.