Servisne informacije
DIO RADANOVIĆA BEZ VODE OD 11. DO 19. MAJA, OSTALI DIJELOVI OPŠTINE ĆE IMATI VODU
Zbog postavljanja novog čeličnog cjevovoda na trasi bulevara Tivat–Jaz, od strane Regionalnog vodovoda, obavještavaju se potrošači na području od objekta „Voli Horeca“ do Osnovne škole u Radanovićima da će biti bez vode u periodu od danas (11.05.) do 19.05.2026. godine.
Zbog učestalih poziva građana i dezinformacija u pojedinim medijima, obavještavaju se građani na području Kotora da osim područja od objekta "Voli Horeca" do osnovne škole u Radanovićima svi ostali djelovi opštine će imati vodu, zahvaljujući velikim naporima ovog Društva da obezbijedi nesmetano vodosnabdijevanje. Takođe, uložiće se dodatni napori da i potrošači koji neće imati vodu usljed polaganja novog cijevovoda Regionalnog vodovoda u što kraćem roku dobiju vodu. "Kotor neće biti žedan"- poručuju iz gradskog vodovoda.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
VATERPOLISTI PRIMORCA ROĐENI 2010. I MLAĐI OSVOJILI KUP CRNE GORE
Sport
NOVA POBJEDA JUNIORA, SA MAĐARSKOM U PONEDJELJAK
Društvo
UPRAVA ZA BEZBJEDNOST HRANE APELUJE: POMOZIMO PSIMA LUTALICAMA TOKOM VRELIH LJETNJIH DANA
Kultura
HOR ZIMA IZ BARA VEČERAS NA TRGU SV. LUKE NA ZATVARANJU HORSKOG FESTIVALA
Društvo
POVODOM VIJEKA POSTOJANJA DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST - ODRŽAN POMEN PREMINULIM ČLANOVIMA
Mali Oglasi