Politika

07.08.2020
820

OPŠTINSKA IZBORNA KOMISIJA OBJAVILA ZBIRNU LISTU ZA IZBOR ODBORNIKA U SKUPŠTINI OPŠTINE KOTOR

            Na osnovu člana 49. stav 3. Zakona o izboru odbornika i poslanika („Sl. list RCG“ br. 4/98, 17/98, 14/00, 9/01, 41/02 i „Sl. list CG“ br. 46/11, 14/14, 47/14, 12/16, 60/17  i 10/18), Opštinska izborna Komisija Kotor

 

JAVNO OBJAVLJUJE

Z B I R N U   I Z B O R N U    L I S T U

ZA IZBOR ODBORNIKA U SKUPŠTINU OPŠTINE KOTOR

koji će se održati 30. 08. 2020. godine

 

I VLADIMIR JOKIĆ – „KOTOR JE NAŠA NACIJA“ – DEMOKRATE – DEMOKRATSKA CRNA GORA

1.Vladimir Jokić

12.Petar Vico

23.Filip Stefanović

2.Tatjana Crepulja

13.Jelena Franović

24.Nenad Djuranović

3.dr Goran Jovanović

14.Jovan Ristić

25.Jovica Dimitrovski

4.Špiro Vulović

15.Aleksandar Jokić

26.Valentina Vulović

5.Vesna Antović

16.Mitar Jovanović

27.Milorad Čović

6.Aleksandar Čolo

17.Marina Bjelja

28.Sandra Jovović

7.Mirko Božović

18.Nikola Popović

29.Ana Radunović

8.Vuk Bojat

19.Jordan Kostić

30.Milana Radević

9.Dejan Dudić

20.Marko Burić

31.Milica Ercegović

10.Marija Bernard

21.Mirjana Lučev

32.Darko Vorotović

11.Milo Lazarević

22.Pavle Radunović

33.Robert Bernard

 

II „Za Kotor! Za Crnu Goru! DPS Milo Đukanović“ 

  1. Željko Aprcović

12.mr Snežana Stevović Janković

23.dr Jelena Stjepčević

2.prof.dr Tatjana Stanovčić

13.dr Mladen Donković

24.mr Ivana Krivokapić Mišković

3.Željko Avramović

14.doc. dr Nikola Konjević

25.mr Tamara Samardžić

4.Vuk Banićević

15.Damir Drašković

26.Boris Kustudić

5.Ilija Mlinarević

16.Milica Ljutić

27.Marsela Mirošević

6.dr Davor Kumburović

17.Vladan Pejović

28.Neđeljko Matković

7.mr Nađa Radulović

18.Vasilije Jakšić

29.mr Andrea Todorović

  1. Zoran Mrdak

19.Biserka Milić

30.Krešimir Petrović

9.Špiro Čučković

  1. Marijana Nikolić

31.Ana Kašćelan

10.Danilo Adžić

21.Blažo Kustudić

32.Milan Matković

11.Dejan Ognjanović

22.Eduard Kovačić

33.Christiana Rita Presuto

 

 

III   „URA KOTOR „PATRIOTSKI I GRAĐANSKI -CRNO NA BIJELO“

1.Ljiljana  Popović Moškov

12.Anton Brguljan

23.Slavio Djuranović

2.Srđa Kovačević

13.Jovana Crepulja

24.Mirko Mišković

3.Janko Milutin

14.Saša Mišković

25.Ranka Marković

4.Adela Barba

15.Ana Vukasović

26.Srećko Pamer

5.Jelena Vukasović

16.Verica Pamer

27.Ljubiša Šljuka

6.Milan Djaković

17.Rudjer Mardjonović

28.Dušanka Mišković

7.Aleksandar Mistović

18.Marina Kaluđerović

29.Sandra Petrović Poljak

8.Marija Pamer

19.Emilija Gluščević

30.Petar Cicović

9.Ljubomir  Jovanović

20.Ilija Petrović Poljak

31.Ivana Marković

10.Sandra Marković

21.Andjela Isljamović

32.Petar Martinović

11.Ljuba Šljuka

22.Jelena Šljuka

33.Milisav Vanja  Pavlović

 

IV  „SDP- dr Ivan Ilić -JAK KOTOR!“

1.dr Ivan Ilić

12.Dejan Tončuk

23.Marina Gros

2.dr Tena Božović

13.Veselin Salamadija

24.Dean Đorđević

3.Tanja Popović

14.Radovan Banićević

25.Anto Pettrović

4.Ranko Krivokapić

15.Ksenija Bigović

26.Miodrag Kapetanović

5.Branko Nedović

16.Vinko Vujović

27.Nađa Fofilos

6.Zoran Pajović

17.Vasilije Kusovac

28.Jozo Zanata

7.Jasna Kovačević

18.Milan Pul

29.Vedran Perić

8.Goran Brguljan

19.Ljubica katurić

30.Pavle Pasković

9.Dragan Božović

20.Dario Brkanović

31.Jasna Stijović

10.Anto Prskalo

21.Bojan Brguljan

32.Branislavka Vujadinović

11.mr Marija Bukilica

22.Tomislav Ivović

33.Pavao Peruđini

 

 

V „Socijaldemokrate – dr Andrija Lompar – Mi odlučujemo dosljedno za Kotor“  

1.dr Andrija Lompar

12.Nenad Šćekić

23.Drago Pejaković

2.Sonja Seferović

13.Sanja Tomičić

24.mr Andrea Živković

3.Boško Zvicer

14.mr Miloš Trivić

25.Kristijan Đuranović

4.Snežana Borozan           

15.Dragutin Drago Ševaljević

26.Jelena Ševaljević

5.Miloš Čelanović

16.Nikoleta Krivokapić

27.Jovana Mačić

6.Tamara Lompar

17.Rafaela Pina Lazarević

28.Lana Kaluđerović

7.Bruno Brkanović

18.Nataša Dragutinović

29.Vanja Pravilović

8.dr Bruna Lončarević

19.Ilija Milošević

30.Miljana Krivokapić

9.mr Vladimir Stjepčević

20.Jelena Ljoljić

31.Miloš Džudović

10.mr Dijana Vukasović

21.Radmila Beća Radulović

32.Dušan Popović

11.mr Ana Nives Radović

22.Josip Joško Marković

33.Milena Kovačević

 

 

VI ZA BUDUĆNOST KOTORA

1.Dejan Vukšić

  1. mr turizma Slađana Gopčević

23.Desanka Ilić

2.Maja Mršulja

 13.Slobodan Ćetković

24.Zoran Obradović

3.Siniša Kovačević

 14.Biljana Bošković

 25.Jelena Đurović

  1. doc. dr Pavle Popović

 15.Dušan Kordić

 26.Trojan Čučković

5.Slobodan Bobo Lazović

 16.Boris Katurić

 27.Mašan Giljača

6.Željko Knežević

 17.Katarina Knežević

 28.Ivo Bajković

7.Ljubenko Borović

 18.Ljubo Božović

 29.Goran Doljanica

8.Jelena Parapid

 19.Nebojša Labović

 30.Andrijana Miljenović

9.Novak Drakulović

 20.Đorđije Račić

 31.Violeta Bujišić

 10.Slavica Stupić

 21.Darko Giljača

 32.Zoran Dabižinović

  1. prof. dr. Irena Petrušić

 22.Natalija Krivokapić

33.Aleksandar Otašević

 

 VII   „HGI – Svim srcem za Kotor!“

1.Ljiljana Velić                          

12.Tamara Bogdanović               

23.Pero Lasić                              

2.Dijana Milošević                              

  1. Matija Marinović

 24.Ana Sivčević                          

3.Filo Biskupović                       

 14.Milena Usanović                    

 25.Marko Marković                     

4.Irena Grandis                          

 15.Anto Petrović                         

 26.Amalija Grgurević                 

5.Gracija Grgurević                   

 16.Talija Bogdanović                  

 27.Dalibor Petrović                     

6.Suzana Nikčević                     

 17.Matej Grgurević                     

 28.Damir Grgurević                    

7.Bruno Janković                       

 18.Marija Idrizović                     

 29.Branka Panjako                      

8.Pavle Pasković                        

 19.Božidar Belan                        

 30.Mihail Bilafer                         

9.Josip Gržetić                           

 20.Nada Grgurević                      

 31.Andrija Brkanović                   

 10.Zrinka Velić                           

 21.Petar Janović                          

  1. Mato Tripović

 11.Predrag Biskupović                

 22.Delfina Grgurević                  

 33.Antun Skladany       

 

VIII  “  – Za liberalni Kotor – Andrija Pura Popović – Liberalna partija

 

1.Andrija Pura Popović

  1. Vaso Pejović
  2. Milica Nikčević
 

2.Vido Drašković                                                               

13.Nikola Nino Popović                                               

24.Mirko Marković                                                    

3.dr Ivana Krivokapić                                             

14.Draško Dončić                                                      

25.Kristina Jovanović                                   

4.Tvrtko Crepulja                                 

15.Milan Gačić                                                                    

26.Vasilije Banićević                                                          

5.Goran Ćupić                                         

16.Ružica Proroković                                                         

27.Natalija MIljenović                                                        

6.Silvana Saveljić                                                 

17.Gracija Netzmeckal                                                        

28.Borislav Komita  Stanojević                               

7.Nenad Vukadinović                                                

18.Milisav Miško Prelević                                                   

29.Kristina Bogdanović Krivokapić              

  1. Marjana Šantić

19.Ljubinka Popović                                                     

30.Veselin Jušković                                                                

9.Anton Bilafer                                                            

20.Milorad Mišo Krivokapić                                           

31.Tomislav Žegura                                            

10.Darko Jovićević                                                      

21.Lana Gojkovič                                                                  

32.Slađana Pilastro                                                                                                       

11.Radmila Krivokapić                                                        

22.Nikola Drašković                                                                  

33.Ivan Gvido Krvokapić                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

IX DR BRANKO BAĆO IVANOVIĆ-SOCIJALISTI   

 

 

1.dr Branko Ivanović

12.Ivo Lazarević                                                                         

23.Slobodan Knežević                                                                

2.Aleksandra Sindik Milićević                               

13.Dragana Gopčević                                                                  

24.Tamara Vukasović                                                                         

3.Božidar Vukšić

14.Dejan Jovićević

25.Danilo Cvijović                                                                

4.Iva Lobov

15.Blažo Ercegović                                                                       

26.Slobodan Nikčević                                                              

5.Mićo Dobriša                                                                         

16.Slađana Živković                                                              

27.Anka Krivokapić                                                                       

6.mr Nevenka Kesler                                                                     

17.Vladimir Vukadinović                                                          

28.Jovan Pavleža                                                                        

7.Branimir Maslovar

18.Branko Čađenović                                                                         

29.Srđan Lazarević                                                                     

8.Milena Samardžić                                                                

19.Nevenka Dedović                                                                 

30.Vesna Lobov                                                                         

9.Zoran Subotić                                                                     

20.Momčilo Bošković                                                                   

31.Milivoj Petović                                                                       

10.Marija Latković                                                                   

21.Žarko Jovićević                                                            

32.Ivo Krstičević                                                                        

11.Vasilije Uljarević                                                                      

22.Desanka Soković                                                                  

33.Slobodan Knežević                                                                

 

 

 

 

 

Broj: 02-606/20-22-43

Kotor, 07. 08. 2020. godine

OPŠTINSKA IZBORNA KOMISIJA KOTOR

 

SEKRETAR,                                     M.P.                                        PREDSJEDNIK,

                    Damir Rebronja                                                                                                        Petar Abramović                                                                                            

Podijeli na: