Politika
DPS KOTOR: ODLAZEĆI, NEĆETE VI FORMIRATI VIŠE NIŠTA, NAPUSTITE TEREN NAKON PORAZA I ČESTITAJTE POBJEDNIKU
Bez obzira na to što Demokrate "ne žele" da odgovaraju na naša saopštenja, jer nemaju argumenata za polemiku, opet ćemo ih podsjetiti da su najveći gubitnici lokalnih izbora u Kotoru, i da od 29. septembra, umjesto vlasti, mogu formirati jedino nepregledne kolone u saobraćaju.
Pa i to još samo kratko. Dok uklonimo "pametne" i "jeftine" semafore i dokumentaciju o toj i drugim nabavkama proslijedimo u SDT.
Što se pak politike tiče, tu više nećete formirati ništa. Možete samo da pokušate da nešto uradite na silu, a ko radi na silu – dobije kilu.
Dakle, vaša politika u Kotoru je demolirana, vaša pozicija je bezizlazna, vaš predsjednik je bivši i vaša podrška se svakim danom sve više urušava.
No, postoji uvijek jedan način da dostojanstveno i časno napustite teren nakon poraza – da čestitate pobjedniku. Kao što smo to mi uradili i u Kotoru 2016. i u Crnoj Gori 2020. Vjerujte da nije teško i da ništa ne boli.
Opštinski odbor DPS Kotor
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
ROMANINE BOJE MORA I KAMENA; OTVORENA IZLOŽBA MOJ GRAD U OKVIRU PROSLAVE JUBILEJA - 25 GODINA RADA HRVATSKOG GRAĐANSKOG DRUŠTVA
Kultura
HORSKI FESTIVAL - DRUGOG DANA NASTUPILI DOMAĆINI SPD JEDINSTVO I GOSTI IZ TRSTA
Društvo
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - MATURANTI 60 GODINA KASNIJE
Sport
CRNA GORA BOLJA OD HRVATSKE, U NEDJELJU SA SRBIJOM
Kultura
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Mali Oglasi