Politika
DO 15 SATI U KOTORU GLASALO 8.358 BIRAČA
Prema posljednjem presjeku, do 15 sati u kotorskoj opštini je glasalo 8.358 građana/ki, što je 45 odsto od ukupnog broja upisanih birača.
To je za program Radio Kotora kazao član Opštinske izborne komisije (OIK) Damir Rebronja.
,,Najveća izlaznost je na glasačkom mjestu 13 u Škaljarima gdje je glasao 421 građanin/ka ili 49 odsto, a najmanja na glasačkom mjestu 29 u Nalježićima, gdje je za sada na izbore izašlo 113 stanovnika/ca ili 31,56 odsto. Malo je veća izlaznost nego u prethodnom krugu izbora” – navodi Rebronja.
Kako kaže, na biračkim mjestima nema nepravilnosti.
“Izborni dan u opštini Kotor protiče mirno, bez neregularnosti. Do sada nismo imali prigovora. Ukoliko ih bude, njima ćemo se pozabaviti” – ističe Rebronja.
Podsjetimo, pravo glasa na predsjedničkim izborima ima 18.385 stanovnika/ca opštine Kotor, a biračka mjesta su otvorena do 20 sati.
Tekst: Irena Mačić
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
JADRAN BOLJI OD BRĐANINA, U SRIJEDU RIVAL EKIPA MAINA
Društvo
PROSLAVA DANA EVROPE 2026
Društvo
BRAINOVIĆ: DANAS OBILJEŽAVANJE ZAVJETNOG DANA U PERASTU, PETU GODINU ZAREDOM BEZ GAĐANJA KOKOTA
Zabava
MANIFESTACIJA DANI VINA I BOKEŠKE MUŠULJE VEČERAS NA PJACI OD KINA
Sport
CRNA GORA POBJEDNIK TURNIRA,VUKOJE PONOVO STRIJELAC,CAUŠEVIĆ NAJBOLJI IGRAČ
Mali Oglasi