Društvo
ĐUKANOVIĆ IZRAZIO SAUČEŠĆE POVODOM SMRTI BANDIĆA
Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović uputio je telegram saučešća Gradskom gospodarstvu Zagreba povodom smrti gradonačelnika Milana Bandića, saopšteno je iz Službe za informisanje Predsjednika Crne Gore.
"Sa iskrenim žaljenjem primio sam vijest o iznenadnoj smrti gradonačelnika Zagreba Milana Bandića, koji je dugo godina davao svoj lični pečat njegovom modernom razvoju. Bandić je na svoj način trajno obilježio političku scenu savremene Hrvatske. Mi u Crnoj Gori pamtićemo ga kao prijatelja koji je dao poseban doprinos prevazilaženju trauma iz naše nedavne prošlosti i učvršćivanju politike dobrosusjedstva i saradnje između naših naroda i zemalja. Uvijek sam cijenio i naš lični prijateljski odnos koji smo izgradili. Molim vas da primite izraze mog najdubljeg saučešća, i da iskrena saosjećanja prenesete njegovoj porodici" – navodi se u telegramu.
Foto: internet
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Kultura
KANON PO SVIM UKUSIMA; KRAGUJEVČANI OTVORILI HORSKI FESTIVAL U KOTORU
Društvo
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - KOTORSKI HOROVI
Kultura
TRADICIJA DUGA VJEKOVIMA - OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE
Društvo
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR IZVRŠILA UKLANJANJE OSTAVLJENIH VOZILA I DRUGIH PREDMETA SA PROSTORA NEKADAŠNJE DINARE
Mali Oglasi