Društvo
ČESTITKA PREDSJEDNIKA SKUPŠTINE OPŠTINE KOTOR JOVA SUĐIĆA
Povodom nastupajućeg Božića koji se obilježava po gregorijanskom kalendaru čestitku je vjernicima uputio predsjednik Skupštine opštine Kotor Jovo Suđić.
“U ime Skupštine Opštine Kotor i svoje lično, sveštenstvu i vjernicima katoličke vjeroispovijesti srdačno čestitam najradosniji hrišćanski praznik – Božić.
Nadam se da će i ovoga puta Božićni praznici sve ljude ispuniti ljubavlju i zajedništvom, te da će mir i radost prazničnih dana podstaknuti sve nas na međusobno poštovanje, toleranciju, povjerenje i razumijevanje.
Vrijednosti koje naš grad baštini iz svoje bogate tradicije dužni smo čuvati i njegovati, a to činimo i ovom prilikom želeći svima sretan Božić. S poštovanjem, predsjednik Jovo Suđić” – navodi se u čestitki koja nam je proslijeđena.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
UPRAVA ZA BEZBJEDNOST HRANE APELUJE: POMOZIMO PSIMA LUTALICAMA TOKOM VRELIH LJETNJIH DANA
Kultura
HOR ZIMA IZ BARA VEČERAS NA TRGU SV. LUKE NA ZATVARANJU HORSKOG FESTIVALA
Društvo
POVODOM VIJEKA POSTOJANJA DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST - ODRŽAN POMEN PREMINULIM ČLANOVIMA
Sport
VPK PRIMORAC: ZBOG MIKROBIOLOŠKE NEISPRAVNOSTI VODE U OTVORENOM, LJETNJI TRENINZI U ZATVORENOM BAZENU
Kultura
KONCERT VIOLINISTE VUJADINA KRIVOKAPIĆA NA FESTIVALU GUDAČA U PERASTU
Mali Oglasi