Društvo
03.08.2021
1058
ZAPALIO SE AUTOBUS KOD TUNELA VRMAC; MANDIĆ: NIJE BILO POVRIJEĐENIH
Večeras nešto prije 20 sati na izlazu iz tunela Vrmac prema Tivtu zapalio se autobus prevoznika Blue Line.
Kotorska Služba zaštite i spašavanja intervenisala je sa dva vozila za gašenje požara i jednim komandnim.
Vozač autobusa je uspio da većim dijelom vozilo zaustavi na proširenju, te nije došlo do većeg zastoja u, ionako gustom, saobraćaju.
Po riječima načelnika Službe zaštite i spašavanja Maksima Mandića, u autobusu nije bilo putnika i sve je proteklo bez povrijeđenih lica.
"Uzrok požara je vjerovatno kvar na instalacijama. Autobus smo sklonili kako ne bi došlo do kolapsa u saobraćaju", kazao nam je Mandić.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
26.06.2026
63
MOK USPOSTAVLJA GRANT FIT FOR THE FUTURE OLYMPIAN
Kultura
26.06.2026
71
MINISTARSTVO KULTURE I MEDIJA PODRŽALO FESTIVALE CATTARO JUNIOR I CATTARO TEEN
Društvo
26.06.2026
92
NA VEZU AZAMARA ONWARD
Društvo
26.06.2026
560
UCG PRVI UPISNI ROK PRIJAVE DO 16 SATI- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Društvo
26.06.2026
258
KOTOR BIO DOMAĆIN OBILJEŽAVANJA MEĐUNARODNOG DANA POMORACA
Mali Oglasi