Društvo
U SO KOTOR DANAS UPRILIČEN PRIJEM PREDSTAVNIKA KULINARSKE AKADEMIJE GORAN MILIĆ I STUDENATA IZ SANTA BARBARE
Predsjednica Skupštine Opštine Kotor Maja Mršulja, sekretarka Snežana Barba i direktor Turističke organizacije Opštine Kotor Jovan Ristić, primili su danas vlasnika restorana “Divino” u Los Anđelesu Gorana Milića, osnivača Kulinarske akademije “Goran Milić Santa Barbara”, šefa kuhinje Regent resorta u Porto Montenegru Marka Živkovića, te srednjoškolce iz Santa Barbare, Avu Engle i Marcela Chacona.
Mladi kuvari trenutno obavljaju stručnu praksu u hotelu “Regent Porto Montenegro” u Tivtu i dio su projekta razmjene studenata akademije Gorana Milića.
Podsjetimo, Milić već desetak godina djeci sa oštećenjem sluha i govora iz Resursnog centra “Dr Peruta Ivanović” Kotor pruža priliku za sticanje kulinarskih znanja i obezbijeđuje, kako stažiranje u Crnoj Gori, Italiji i Sjedinjenim Državama, tako i profesionalna zaposlenja u elitnim restoranima.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Kultura
KANON PO SVIM UKUSIMA; KRAGUJEVČANI OTVORILI HORSKI FESTIVAL U KOTORU
Društvo
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - KOTORSKI HOROVI
Kultura
TRADICIJA DUGA VJEKOVIMA - OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE
Društvo
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR IZVRŠILA UKLANJANJE OSTAVLJENIH VOZILA I DRUGIH PREDMETA SA PROSTORA NEKADAŠNJE DINARE
Mali Oglasi