Društvo
20.09.2021
959
STANOVNICI GRBLJA DANAS OD 8 DO 14 SATI U MZ RADANOVIĆI DA PRIJAVE ŠTETU NA IMANJIMA NASTALU TOKOM SUBOTNJEG NEVREMENA
Iz Mjesne zajednice Radanovići obavještavaju da se danas (ponedjeljak 20. septembar) od 8 do 14 sati, u prostorijama ove mjesne zajednice (kod pošte), mogu javiti građani i građanke Grblja čija su imanja bila zahvaćena jučerašnjim nevremenom i prijaviti nastalu štetu na usjevima.
Predsjednik ove mjesne zajednice Mirko Kordić za Radio Kotor kaže da će početkom sedmice biti formirana opštinska komisija koja će sagledati obim nanesene štete i koordinirati aktivnostima na otklanjanju posljedica nevremena.
Detaljnije informacije mogu se dobiti na telefon: 032 363 043.
Podsjetimo, djelove kotorske i tivatske opštine u subotu ujutro zahvatilo je nevrijeme, praćeno jugozapadnim vjetrom, kišom i gradom veličine manjeg jajeta.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
466
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
27.06.2026
26
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
27.06.2026
219
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Društvo
27.06.2026
90
ZAVRŠEN PRVI UPISNI ROK NA UCG: 221 PRIJAVA VIŠE NEGO PROŠLE GODINE, NA VELIKOM BROJU PROGRAMA PREMAŠENE KVOTE, NOVI STUDIJSKI PROGRAMI PRIVUKLI POSEBNU PAŽNJU
Društvo
27.06.2026
408
KOTORSKI VATROGASCI NAKON DVOSATNE POTRAGE PRONAŠLI DVIJE ZALUTALE OSOBE
Mali Oglasi