Društvo
30.03.2021
1179
SAKUPLJEN OTPAD KOD AMIGA U DOBROTI, POSTAVLJENI BOKS I KONTEJNERI NA STAROM ŠKALJARSKOM PUTU
Radnici DOO “Komunalno Kotor” (RJ "Čistoća") su u jutarnjim satima sakupili i deponovali otpad koji su građani odlagali iza kontejnerskog mjesta kod "Amiga" u Dobroti.
Osim toga, tokom proteklih dana izgrađen je boks i postavljeni su kontejneri dvadesetak metara nakon prve krivine na starom Škaljarskom putu.
Podsjetimo, naši slušaoci su, u okviru emisije “Grad i vi”, u više navrata govorili o nedostatku kontejnera u ovom dijelu grada, te o nedoličnom ponašanju pojedinih građana koji su kontejnere bacali sa puta i palili otpad u njemu.
(Foto: https://jkpkotor.com/me/novosti)
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
26.06.2026
93
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
26.06.2026
107
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Kultura
26.06.2026
8
KONCERT VIOLINISTE VUJADINA KRIVOKAPICA NA FESTIVALU GUDAČA U PERASTU
Društvo
26.06.2026
201
BOKELJSKA MORNARICA DANAS BILJEŽAVA SVOJ DAN - MORNARI NA ULAZU U STARI GRAD
Društvo
26.06.2026
108
OPŠTINA KOTOR POTPISNICA SPORAZUMA O SARADNJI U OBLASTI ZAŠTITE ŽRTAVA TRGOVINE LJUDIMA
Mali Oglasi