Društvo
RADNI SASTANAK SA PREDSTAVNICIMA MOR-a
Glavna administratorka Opštine Kotor Marina Bjelja i savjetnica u Kabinetu predsjednika Opštine Kotor Marija Bernard, danas su primile u zvaničnu posjetu: Amru Selešković, Katarinu Crnjanski-Vlajčić i Ines Pajović iz Međunarodne organizacije rada (MOR).
Tema sastanka je bio projekat: „World of Work in Montenegro: Paving the road to recovery“, koji uz podršku Fonda za dobro upravljanje i Britanske ambasade MOR sprovodi u Crnoj Gori.
Iz MOR-a su istakli da su identifikovali potrebu da u saradnji sa Opštinom Kotor unaprijede mogućnosti zapošljavanja u našoj državi.
- Želja nam je da iniciramo vansezonsko zapošljavanje u primorskim opštinama, koje su primarno fokusirane na sezonske poslove – kazale su iz MOR-a.
Predstavnice Opštine Kotor su iskazale zadovoljstvo što će Opština Kotor biti dio ovog projekta.
One su prisutne upoznale s postojanjem lokalnih partnerstava, što će kako su istakle predstavljati olakšavajuću okolnost u realizaciji ovog projekta kada je u pitanju Opština Kotor.
(Kabinet predsjednika Opštine Kotor)
Vladimira Jokića
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi