Društvo
PRIJEM DELEGACIJE GRADA SARAJEVA
Predsjednik Opštine Kotor, Vladimir Jokić, primio je danas u posjetu direktoricu Škole za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje iz Sarajeva, Ingu Briščević i Vedada Deljkovića, gradskog vijećnika.
Na sastanku su razmijenjeni utisci sa otvaranja izložbe "Crtam ti priču".
Predsjednik Jokić je izrazio zadovoljstvo pokretanjem saradnje dva grada i istakao da je saradnja započela na najbolji mogući način, upoznavanjem djece.
"Dužnost svih nas je da nađemo način za saradnju i da je održavamo, da djeca započnu, a mi nastavimo saradnju i da se ta saradnja prenosi na buduće generacije", kazao je predsjednik Jokić.
Biščevićeva je izrazila zadovoljstvo gostoprimstvom i kazala kako se nada da ćemo svi svjedočiti uspješnoj i kvalitetnoj saradnji koja će doprinijeti zbližavanju građana i omladine.
Kabinet predsjednika Opštine Kotor
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
AKCIJOM GRAĐANA KNJIŽNI FOND PRVE JAVNE BIBLIOTEKE PRIVREMENO ZBRINUT U DOMU STARIH „GRABOVAC“ U RISNU
Ekonomija
U KOTORU DANAS BORAVI 9 023 GOSTA
Društvo
U SASTAVU DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST 16 PROFESIONALACA I 15-TAK VOLONTERA - DRAGUTINOVIĆ: OPREMA FUNKCIONALNA, VOZILA U ISPRAVNOM STANJU
Sport
LAHOR USPJEŠAN NA KUPU JEDRILIČARA SA ŠKVERA, U TOKU PRIJAVE ZA NOVU GRUPU ŠKOLE JEDRENJA
Sport
MLADI CRNOGORSKI VATERPOLISTI NA SP U PORTUGALU
Mali Oglasi