Društvo
PRIJEM AMBASADORKE SAD-a KOD PREDSJEDNIKA OPŠTINE KOTOR
Predsjednik Opštine Kotor, Vladimir Jokić, primio je danas u zvaničnu posjetu ambasadorku SAD-a u Crnoj Gori, Džudi Rajzing Rajnke.
Tokom susreta su razgovarali o perspektivi ekonomskog razvoja, razvoja turizma, posebno nakon pandemije koronavirusa.
“Spremni smo da radimo na produbljivanju saradnje Kotora i Sjedinjenih Drzava na polju turizma, kulture, razmjene ideja, projekata i ljudi”, kazala je ambasadorka Rajnke” - kazala je Rajnke.
Ona je izrazila otvorenost ambasade da podrži projekte vezane za kulturu, obrazovanje i razvoj civilnog društva.
Predsjednik Jokić je kazao da će Opština Kotor uvijek biti konstruktivan i ozbiljan partner s posebnom namjerom da olakša sve administrativne i organizacione barijere kako bi se saradnja odvijala brzo i nesmetano.
Kabinet predsjednika Opštine Kotor
Vladimira Jokića
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
ELENA LJILJANIĆ: LOKALNI JAVNI EMITERI I DALJE DRŽE STABILNU POZICIJU
Društvo
KOTOR: UHAPŠEN PRIPADNIK IRANSKE REVOLUCIONARNE GARDE, HAKERSKIM NAPADIMA OŠTETIO SAD ZA 3,4 MILIJARDE DOLARA
Kultura
AKCIJOM GRAĐANA KNJIŽNI FOND PRVE JAVNE BIBLIOTEKE PRIVREMENO ZBRINUT U DOMU STARIH „GRABOVAC“ U RISNU
Ekonomija
U KOTORU DANAS BORAVI 9 023 GOSTA
Društvo
U SASTAVU DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST 16 PROFESIONALACA I 15-TAK VOLONTERA - DRAGUTINOVIĆ: OPREMA FUNKCIONALNA, VOZILA U ISPRAVNOM STANJU
Mali Oglasi