Društvo
07.01.2020
816
PREDSJEDNIK SKUPŠTINE JOVO SUĐIĆ ČESTITAO BADNJI DAN I BOŽIĆ
U ime Skupštine Opštine Kotor i svoje lično, sveštenstvu i vjernicima pravoslavne vjeroispovijesti srdačno čestitam najradosniji hrišćanski praznik – Božić.
Nadam se da će i ovoga puta Božićni praznici sve ljude ispuniti ljubavlju i zajedništvom, te da će mir i radost prazničnih dana podstaknuti sve nas na međusobno poštovanje, toleranciju, povjerenje i razumijevanje.
Vrijednosti koje naš grad baštini iz svoje bogate tradicije dužni smo čuvati i njegovati, a to činimo i ovom prilikom želeći svima sretan Božić.
S poštovanjem,
Predsjednik Jovo Suđić
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
28.06.2026
78
UPRAVA ZA BEZBJEDNOST HRANE APELUJE: POMOZIMO PSIMA LUTALICAMA TOKOM VRELIH LJETNJIH DANA
Kultura
28.06.2026
234
HOR ZIMA IZ BARA VEČERAS NA TRGU SV. LUKE NA ZATVARANJU HORSKOG FESTIVALA
Društvo
28.06.2026
383
POVODOM VIJEKA POSTOJANJA DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST - ODRŽAN POMEN PREMINULIM ČLANOVIMA
Sport
28.06.2026
294
VPK PRIMORAC: ZBOG MIKROBIOLOŠKE NEISPRAVNOSTI VODE U OTVORENOM, LJETNJI TRENINZI U ZATVORENOM BAZENU
Kultura
28.06.2026
344
KONCERT VIOLINISTE VUJADINA KRIVOKAPIĆA NA FESTIVALU GUDAČA U PERASTU
Mali Oglasi