Društvo
13.08.2021
507
PREDSJEDNIK OPŠTINE KOTOR PRIMIO AMBASADORA FRANCUSKE, U FOKUSU PRODUBLJIVANJE PRIVREDNE SARADNJE
Predsjednik Opštine Kotor, Vladimir Jokić, primio je danas u zvaničnu posjetu ambasadora Francuske u Crnoj Gori, Kristijana Timonijea.
Oni su razgovarali o kulturi, turizmu, ekonomiji, kao i o načinu produbljivanja saradnje Francuske i Crne Gore kada je privreda u pitanju.
Timonije je izrazio želju da se naprave dobri i čvrsti kontakti, posebno oni koji su vezani za održivi turizam.
Jokić i Timonije su se saglasili da je pandemija virusa Covid-19 značajno zaustavila cijeli svijet I izrazili nadu da će se poštovanjem mjera i preporuka zdravstvenih institucija, pandemija uskoro završiti i da će moći uz naporan rad da se nastavi sa normalnim životom.
Jokić je izrazio zadovoljstvo ovom posjetom, spremnost i otvorenost za saradnju.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
26.06.2026
134
ODBOR SELJANA LJEŠEVIĆI I SAVJET MZ VRANOVIĆU UPUTIO OTVORENO PISMO MINISTRU ENERGETIKE I RUDARSTVA
Kultura
26.06.2026
36
PREPORUKE ZA ČITANJE IZ KNJIŽARE SO (26.06.2026.)
Kultura
26.06.2026
225
SVEČANO OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE KOTOR PREZENTACIJOM IZLOŽBENE ZBIRKE I URUČIVANJEM INICIJATIVE ZA POSTAVLJANJE SPOMEN OBILJEŽJA – TRADICIONALNI DIO PROGRAMA VEČERAS
Društvo
26.06.2026
276
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
26.06.2026
157
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Mali Oglasi