Društvo
09.05.2023
663
PREDSJEDNIK OPŠTINE KOTOR POLOŽIO VIJENAC NA SPOMENIK ŽRTVAMA FAŠIZMA
Povodom Dana pobjede – 9. maja, predsjednik Opštine Kotor Vladimir Jokić i predsjednica Skupštine Opštine Maja Mršulja sa saradnicima položili su danas vijenac na Spomenik žrtvama fašizma u Parku slobode.
U delegaciji Opštine bili su i potpredsjednici Siniša Kovačević i Nebojša Ševaljević.
Polaganjem vijenca na spomenik u Parku slobode obilježen je 9. maj koji se u Evropi proslavlja kao Dan pobjede nad fašizmom i nacizmom.
Kabinet predsjednika Opštine Kotor
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
22.06.2026
5294
MLADI TALENTI ŠOSMO VIDA MATJAN OTVORILI FESTIVALSKO LJETO U KOTORU
Sport
22.06.2026
263
USPJEŠNA SEZONA ZA STK KOTOR, CILJEVI ISPUNJENI
Sport
22.06.2026
287
KK KOTOR PO TRADICIJI UČESNIK TURNIRA U ITALIJI
Sport
22.06.2026
197
MILJENOVIĆ NA EVROPSKOM PRVENSTVU U AUSTRIJI
Društvo
22.06.2026
687
NAUTIKA USPJEŠNO IZAŠLA IZ NEVREMENA
Mali Oglasi