Društvo
POPOVIĆ: GRAĐANI DA SE ODGOVORNIJE ODNOSE PREMA PRIRODI
Na teritoriji opštine Kotor, naročito u zalivskom dijelu iznad Risna i Perasta kao i u grbaljskoj industrijskoj zoni uočeno je proteklih dana da građani odlažu šut i kabasti otpad na mjestima koja za to nisu predviđena. To je za Radio Kotor danas kazao direktor Komunalnog preduzeća Milan Popović.
,,Ovim putem bih apelovao na naše sugrađane i privrednike da se odgovornije odnose prema prirodi. Podsjećam da je u toku akcija sakupljanja zelenog otpada, kojom je predviđeno da građani svakog petka u mjesecu, ostave svoj sakupljeni zeleni otpad pored najbližeg kontejnera, o čemu je potrebno da obavijeste zaposlene u Komunalnom, nakon čega će biti evidentirani, a zauzvrat im je obezbjeđeno 3 kg komposta kojeg mogu iskoristiti u poljoprivredne svrhe”, podsjetio je Popović.
Fotografije smo zabilježili juče iznad Risna.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - KOTORSKI HOROVI
Društvo
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR IZVRŠILA UKLANJANJE OSTAVLJENIH VOZILA I DRUGIH PREDMETA SA PROSTORA NEKADAŠNJE DINARE
Kultura
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Društvo
SVJETSKI DAN BORBE PROTIV ZLOUPOTREBE I KRIJUMČARENJA DROGA
Kultura
34. KOTORSKI FESTIVAL POZORIŠTA ZA DJECU POD SLOGANOM „JESTE LI ČULI.. LETE LASTE, POZORIŠTE RASTE“
Mali Oglasi