Alat za prilagodljivost

  • Veći tekst
  • Font za disleksiju
  • Podebljanje teksta
  • Crno-bijelo
  • Visoki kontrast
  • Kursor
  • Resetuj
  • Pristupačnost

Društvo

24.06.2026
74

PANEL DISKUSIJA GRAD KOJI MIJENJAMO ILI GRAD KOJI GUBIMO, 30. JUNA U 19 SATI

Panel diskusija na temu "Grad koji mijenjamo ili grad koji gubimo?" biće održana u utorak 30. juna od 19 sati, u unutrašnjem dvorištu Kulturnog centra „Nikola Đurković“.

Učesnici:

 • Vuk Iković, doktorand bioloških nauka
 • Marina Đurović Radonjić, magistrica bioloških nauka, Agencija za razvoj i zaštitu Orjena
 • Paula Petričević, profesorica filozofije i aktivistkinja
 • Aleksandar Joksimović, naučni savjetnik u Institutu za biologiju mora

Moderatorka: Jelena Vukasović, Muzeji Kotor

,,Da li Kotor postaje kulisa turističke potrošnje? Što se u međuvremenu dešava sa prirodom? Sa vrstama koje ne mogu da govore ili upute primjedbu na planski dokument.

Ako turizam mijenja grad i prirodu, na koji način mijenja i nas? Dođite da otkrijemo zajedno na prvoj panel diskusiji kotorskog Zelenog tima”, navode organizatori.

Panel diskusija se organizuje u saradnji sa NVO MANS i NVO Naša akcija, u okviru projekta „Osnaživanje glasova zajednice: Zalaganje za pravdu i vladavinu prava“, finansiranog od strane Evropske unije u Crnoj Gori.

 

 

Podijeli na: