Društvo
OSNOVANO NVU DRUŠTVO PRIJATELJA GORNJEG STOLIVA- PRVI RADNI SASTANAK 10. APRILA
U Stolivu je osnovano Nevladino udruženje Drustvo prijatelja Gornjeg Stoliva sa ciljem da radi na afrmaciji pomogne mještanima u revitalizaciji sela, saopštavaju iz ovog NVU.
Prvi radni sastanak biće na otvorenom u Gornjem Stolivu u subota 10. aprila u 10 sati.
,,Pozivamo sve zainteresovane da prisustvuju ovom random sastanku. Drutvo prijatelja Gonjeg Stoliva ima namjeru tom prilikom upoznati prisutne sa ciljevima zbog kojih je osnovano, aktivnostima koje planira izvesti, odnosno sa planomi programom rada drustva.
Važno nam je da čujemo i vaša misljenja, prijedloge i iskustva, a sve kako bi zajednički mogli naći što bolja rješenja za realizaciju programa drustva, jer Gornji Stoliv pripada svima nama.
Za sve prisutne će biti upriličeno posluženje, a svojim neposrednim učesćem zainteresovani mogu dati dopronos prvim radnim aktivnostima- čišćenju rastinja ispred kuća i placeva (valsnici ispred svojih kuca, a ostali sa javnih površina).
Ponesite dobru volju, raspolozenje i poneku radnu alatku. Molimo vas da poštujete mjere IJZ - koristite masku i držite distancu”, poručuju iz NVO Društvo prijatelja Gornjeg Stoliva.
foto: Ranko Maraš
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
MOK USPOSTAVLJA GRANT FIT FOR THE FUTURE OLYMPIAN
Kultura
MINISTARSTVO KULTURE I MEDIJA PODRŽALO FESTIVALE CATTARO JUNIOR I CATTARO TEEN
Društvo
NA VEZU AZAMARA ONWARD
Društvo
UCG PRVI UPISNI ROK PRIJAVE DO 16 SATI- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Društvo
KOTOR BIO DOMAĆIN OBILJEŽAVANJA MEĐUNARODNOG DANA POMORACA
Mali Oglasi