Društvo
OPŠTINA KOTOR - UČEŠĆE NA MEĐUNARODNOJ KONFERENCIJI O ODRŽIVOSTI MEDIJA I USPJEŠNIM BIZNIS MODELIMA
Predstavnici Opštine Kotor su juče i danas učestvovali na Međunarodnoj konferenciji o održivosti medija i uspješnim biznis modelima koju je organizovala Medijska asocijacija Jugoistočne Evrope uz podršku Britanske ambasade u Podgorici.
Kao Opština koja prepoznaje značaj medija i njihov uticaj na samo kreiranje političke, društvene i ekonomske situacije u državi drago nam je da smo imali priliku da čujemo mišljenja priznatih imena medijske scene iz zemlje i regiona o štampanim medijima, održivosti medija, istraživačkom novinarstvu i medijskim reformama. Opština Kotor će nastaviti da obavlja svoj posao transparentno, pružajući medijima mogućnost dobijanja informacija koje su relevantne za objektivno informisanje javnosti i na taj način svojim primjerom doprinijeti jačanju odnosa institucija i medija na lokalnom i državnom nivou.
(Kabinet predsjednika Opštine Kotor)
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
ZAVRŠEN PRVI UPISNI ROK NA UCG: 221 PRIJAVA VIŠE NEGO PROŠLE GODINE, NA VELIKOM BROJU PROGRAMA PREMAŠENE KVOTE, NOVI STUDIJSKI PROGRAMI PRIVUKLI POSEBNU PAŽNJU
Kultura
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Društvo
KOTORSKI VATROGASCI NAKON DVOSATNE POTRAGE PRONAŠLI DVIJE ZALUTALE OSOBE
Kultura
KANON PO SVIM UKUSIMA; KRAGUJEVČANI OTVORILI HORSKI FESTIVAL U KOTORU
Kultura
LJETNJI KONCERT GRADSKE MUZIKE KOTOR DANAS OD 21 SAT
Mali Oglasi