Društvo
26.02.2021
1304
OPŠTA BOLNICA KOTOR – VAKCINISANO ČETRDESET ČETVORO MEDICINSKIH RADNIKA
Vakcinu protiv korona virusa do ovog trenutka je primilo četrdeset četvoro zaposlenih u Opštoj bolnici Kotor – saopšteno je jutros Radio Kotoru iz ove zdravstvene ustanove.
Vakcinisani su ljekari i ostalo medicinsko osoblje koji su u takozvanoj crvenoj zoni odnosno u dnevnom kontaktu sa oboljelima od kovida.
Proces imunizacije zdravstvenih radnika se nastavlja.
Podsjetimo, Opšta bolnica Kotor od 12. novembra prošle godine dijelom funkcioniše kao kovid bolnica.
Foto: jzuobkotor.me
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
216
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Društvo
27.06.2026
104
KOTORSKI VATROGASCI NAKON DVOSATNE POTRAGE PRONAŠLI DVIJE ZALUTALE OSOBE
Kultura
27.06.2026
128
KANON PO SVIM UKUSIMA; KRAGUJEVČANI OTVORILI HORSKI FESTIVAL U KOTORU
Društvo
27.06.2026
243
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - KOTORSKI HOROVI
Kultura
27.06.2026
247
TRADICIJA DUGA VJEKOVIMA - OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE
Mali Oglasi