Društvo
OPERATIVNI ŠTAB- KOTOR JE GRAD SA NAJVIŠE VAKCINISANIH GRAĐANA U CRNOJ GORI
Na sastanku Operativnog štaba za praćenje i suzbijanje epidemije Covid-19 na teritoriji Opštine Kotor koji je održan danas, naglašeno je da je Kotor grad sa najviše vakcinisanih građana u Crnoj Gori.
Naš grad je prvi po broju vakcinisanih u Crnoj Gori (skoro 10.000 građana). Prvu dozu vakcine primilo je 42 odsto punoljetnih građana, dok je drugom dozom vakcinisano 36 odsto.
Sa sastanka je apelovano na građane da poštuju mjere, koje se najprije odnose na nošenje maske, držanje distance i redovnu higijenu ruku, kao i da se vakcinišu kako bi zaštitili sebe i ljude oko sebe.
Takođe, upućen je i apel ugostiteljima da se pridržavaju odluke da gosti pokazuju sertifikat o vakcinaciji uz važeći lični dokument prilikom ulaska u ugostiteljske objekte.
Saopštenje iz kabineta predsjednika Opštine Kotor, Vladimira Jokića
Foto: m.cdm.me
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR IZVRŠILA UKLANJANJE OSTAVLJENIH VOZILA I DRUGIH PREDMETA SA PROSTORA NEKADAŠNJE DINARE
Kultura
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Društvo
SVJETSKI DAN BORBE PROTIV ZLOUPOTREBE I KRIJUMČARENJA DROGA
Kultura
34. KOTORSKI FESTIVAL POZORIŠTA ZA DJECU POD SLOGANOM „JESTE LI ČULI.. LETE LASTE, POZORIŠTE RASTE“
Društvo
ODBOR SELJANA LJEŠEVIĆI I SAVJET MZ VRANOVIĆU UPUTIO OTVORENO PISMO MINISTRU ENERGETIKE I RUDARSTVA
Mali Oglasi