Društvo
OJAČAVANJE KADROVSKIH I PROSTORNIH KAPACITETA DOMA ZDRAVLJA KOTOR
Kadrovski kapaciteti Organizacione jedinice izabranih doktora za odrasle Doma zdravlja Kotor pojačani su sa dvije doktorke, koje su nedavno završile specijalizaciju iz porodične medicine i počele da ordiniraju u ovoj zdravstvenoj ustanovi. Do kraja godine sa specijalizacije iz medicine rada vratiće se još jedan ljekar, tako da će u ovoj organizacionoj jedinici biti devet izabranih doktora, što je optimalan broj za kvalitetno i efikasno pružanje zdravstvenih usluga na primarnom niovu zdravstvene zaštite.
Pored ojačavanja kadrovskih kapaciteta, Dom zdravlja Kotor nastavlja sa unapređenjem uslova za rad zaposlenih i tretman pacijenata, pa od naredne sedmice počinje adaptacija Centra za mentalno zdravlje, u okviru ustanove. Vrijednost ove investicije je oko 46 hiljada eura. Za ovu namjenu dio novca opredijeljen je iz budžeta Fonda za zdravstveno osiguranje, a dio je Dom zdravlja Kotor obezbijedio iz sopstvenih sredstava.
Ovom investicijom Dom zdravlja Kotor zaokružiće proces prostornog osavremenjavanja objekta, čime su značajno poboljšani uslovi za zdrasvtvene radnike i pacijente.
Saopštenje Doma zdravlja Kotor
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
ODBOR SELJANA LJEŠEVIĆI I SAVJET MZ VRANOVIĆU UPUTIO OTVORENO PISMO MINISTRU ENERGETIKE I RUDARSTVA
Kultura
PREPORUKE ZA ČITANJE IZ KNJIŽARE SO (26.06.2026.)
Kultura
SVEČANO OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE KOTOR PREZENTACIJOM IZLOŽBENE ZBIRKE I URUČIVANJEM INICIJATIVE ZA POSTAVLJANJE SPOMEN OBILJEŽJA – TRADICIONALNI DIO PROGRAMA VEČERAS
Društvo
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Mali Oglasi