Društvo
ODRŽAN SASTANAK OPERATIVNOG ŠTABA ZA PRAĆENJE COVIDA-19 U KOTORU
Na sastanku Operativnog štaba za praćenje i suzbijanje epidemije COVID 19 na teritoriji Opštine Kotor koji je održan danas konstatovano je da je na teritoriji opštine Kotor ukupno 13 aktivno zaraženih osoba. Takođe je donešena odluka da se nastavi kontrola poštovanja izričitih mjera samoizolacije na način da se licima ne dozvoljava napuštanje objekata, uz obavezu zaštite podataka i lica kojima su izdata rješenja o istoj. Sanitarna inspekcija je zadužena da u saradnji sa Komunalnom policijom i Službom za inspekcijske poslove pojača kontrolu ugostiteljskih objekata, kao i taksi i autobuskog prevoza.
Opština Kotor apeluje na građane da se vakcinišu u što većem broju kako bi zaštitili sebe i svoje najmilije i kako bismo nastavili sa trendom smanjenja broja oboljelih te doprinijeli poboljšanju cjelokupne slike koju Kotor kao turistička destinacija i naša država ujedno šalju u svijet.
Kabinet predsjednika Opštine Kotor
Vladimira Jokića
Foto: sajt Opštine Kotor
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
AKCIJOM GRAĐANA KNJIŽNI FOND PRVE JAVNE BIBLIOTEKE PRIVREMENO ZBRINUT U DOMU STARIH „GRABOVAC“ U RISNU
Ekonomija
U KOTORU DANAS BORAVI 9 023 GOSTA
Društvo
U SASTAVU DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST 16 PROFESIONALACA I 15-TAK VOLONTERA - DRAGUTINOVIĆ: OPREMA FUNKCIONALNA, VOZILA U ISPRAVNOM STANJU
Sport
LAHOR USPJEŠAN NA KUPU JEDRILIČARA SA ŠKVERA, U TOKU PRIJAVE ZA NOVU GRUPU ŠKOLE JEDRENJA
Sport
MLADI CRNOGORSKI VATERPOLISTI NA SP U PORTUGALU
Mali Oglasi