Društvo
ODLOŽENO OTVARANJE NOVOG PARKINGA NA TABAČINI
Tekst i foto: Biljana Marković
“Zbog tehničkih problema u funkcionisanju novog softvera, otvaranje novog parkinga na Tabačini, na prostoru bivšeg Cedis-a, odlaže se za par dana”, saopšteno je Radio Kotoru danas iz DOO “Komunalno Kotor”.
Kako dodaju iz ovog gradskoj preduzeća, o tačnom datumu otvaranja parkinga gradjane će “blagovremeno” obavijestiti.
Inače iz Komunalnog preduzeća su prethodno bili najavili da će novi parking na prostoru nekadašnjeg Cedis-a (Elektrodistribucije), biti u funkciji od danas (3. maj).
Koordinatorka poslova Službe tehničko-operativnih poslova u ovom preduzeću, Jelena Radunović, kazala je tada našem radiju da je planirano da parking na tom prostoru bude samo za stanovnike Starog grada i zaposlene u javnim ustanovama koje se nalaze u Starom gradu.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
DJEČACI BOKELJA USPJEŠNI U AUSTRIJI
Kultura
SVEČANA PROSLAVA DANA BOKELJSKE MORNARICE KOTOR 26. JUNA
Društvo
OPŠTINI KOTOR ZAHVALNICA POVODOM JUBILEJA ČETVRTINE VIJEKA HRVATSKOG GRAĐANSKOG DRUŠTVA CRNE GORE
Ekonomija
DANAS INFO DAN POVODOM RASPISIVANJA JAVNOG POZIVA PODRŠKE POLJOPRIVREDNICIMA, RIBARIMA I MARIKULTURISTIMA
Kultura
SPD JEDINSTVO - KONCERT ŽENE KOMPOZITORI PRAVOSLAVNE DUHOVNE MUZIKE
Mali Oglasi