Alat za prilagodljivost

  • Veći tekst
  • Font za disleksiju
  • Podebljanje teksta
  • Crno-bijelo
  • Visoki kontrast
  • Kursor
  • Resetuj
  • Pristupačnost

Društvo

04.12.2019
827

NOVOGODIŠNJE JELKE IZ ŠPANIJE

Jelke, kojim će se ukrasiti Stari grad u susret Novoj godini, stigle su jutros iz hercegnovskog rasadnika Zožeta.

Kako saznajemo u Direkciji za uređenje i izgradnju Kotora, stabla su sa korjenjem i biće postavljena na Trgu od oružja, ispred crkava Svetog Nikole i Svetog Luke, kao i kod katedrale Svetog Tripuna.

Ukupna investicija iznosi 4,6 hiljada EUR, a stabla, porijeklom iz Španije, će nakon novogodišnje „uloge“ biti posađena.

Podijeli na: