Društvo
31.01.2022
451
NAKON MJESEC PAUZE, DANAS POČELO DRUGO POLUGODIŠTE
Nakon mjesec dana pauze, učenici osnovnih i srednjih škola u Crnoj Gori su se danas vratili u školske klupe.
Podsjetimo, prethodno je Ministarstvo prosvjete, nauke, kulture i sporta, poštujući preporuke Ministarstva zdravlja i aktuelne epidemiološke mjere, uz saglasnost Sindikata obrazovanja Crne Gore, odlučilo da treći klasifikacioni period počne 31. umjesto 24. januara kako je planirano Školskim kalendarom 2021/2022.
Iz Ministarstva navode da će obrazovne ustanove propuštene radne dane nadoknaditi tokom drugog polugodišta.
Foto: bbc.com
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
599
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
27.06.2026
169
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
27.06.2026
72
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
27.06.2026
87
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
27.06.2026
348
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi