Društvo
MZ RADANOVIĆI POZIVA MJEŠTANE GRBLJA: UZ LIČNU KARTU, FOTOGRAFIJE I POPUNJEN FORMULAR PRIJAVITI ŠTETU NA USJEVIMA
Iz Mjesne zajednice Radanovići obavještavaju da se sjutra, prekosjutra i u ponedjeljak 27. septembra od 8 do 14 sati, u prostorijama ove mjesne zajednice (kod pošte), mogu javiti građani i građanke Grblja čija su imanja bila zahvaćena nevremenom i prijaviti nastalu štetu na usjevima.
Neophodno je da sa sobom ponesu ličnu kartu i dvije fotografije imanja koje je zahvatilo nevrijeme (proteklog vikenda).
“Stanovnici Grblja će tom prilikom popuniti i formular koji će biti priložen sa ličnim podacima i fotografijama opštinskoj komisiji koja će sagledati obim nanesene štete i koordinirati aktivnostima na otklanjanju posljedica nevremena.
Za nadoknadu nastale štete mogu se prijaviti i oni kojima je nedavno nevrijeme oštetilo crijepove na objektima i fasade kuća“, poručuju iz Mjesne zajednice Radanovići.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi