Društvo
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
DOO „Komunalno Kotor“ obavještava korisnike usluga sa područja Starog grada i gradske tržnice da je usvojena izmjena Odluke o održavanju čistoće, kojom je izmijenjen član 39.
Izmjenjenom Odlukom je propisano da se otpad iz domaćinstava i poslovnih prostora iznosi u periodu od 19:00 do 02:00 časa, na lokacijama predviđenim Planom.
U skladu sa navedenom izmjenom, DOO „Komunalno Kotor“ će od 1. jula 2026. godine organizovati odvoz otpada sa područja Starog grada u terminu od 19:00 do 02:00 časa.
Molimo građane i korisnike poslovnih prostora u Starom gradu da otpad odlažu u kontejnere koji će biti postavljeni u periodu od 19:00 do 02:00 časova, te da se pridržavaju propisanog vremena odlaganja kako bismo zajednički održali visok nivo čistoće i urednosti Starog grada, navode iz Komunalnog.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Kultura
KONCERT VIOLINISTE VUJADINA KRIVOKAPICA NA FESTIVALU GUDAČA U PERASTU
Društvo
BOKELJSKA MORNARICA DANAS BILJEŽAVA SVOJ DAN - MORNARI NA ULAZU U STARI GRAD
Društvo
OPŠTINA KOTOR POTPISNICA SPORAZUMA O SARADNJI U OBLASTI ZAŠTITE ŽRTAVA TRGOVINE LJUDIMA
Mali Oglasi