Društvo
JOKIĆ OSUDIO PALJENJE VOZILA DIREKTORICE KOMUNALNOG MILJANE ĐURIŠIĆ
Prenosimo saopštenje predsjednika Opštine Kotor Vladimira Jokića, povodom paljenja vozila direktorice DOO Komunalno Kotor Miljane Đurišić.
"Najoštrije osuđujem sinoćni gnusni čin paljenja vozila izvršnoj direktorici Komunalnog, gospođi Miljani Đurišić.
Pozivam Upravu policije i nadležno državno tužilaštvo, da preduzmu sve što je u njihovoj moći i nadležnosti kako bi se otrkili i počinioci i nalogodavci ovog, ne prvog, napada na imovinu gospođe Đurišić.
Bez namjere da prejudiciram ishod postupka, bez zadrške poručujem da će Opština stajati iza svakog djelovanja izvršne direktorice i menadžmenta preduzeća u cilju uspostavljanja zakonitosti u radu i zaustavljanju korupcionaških poslova.
Zajednički poručujemo da ne postoji način da se ovaj proces zaustavi zastrašivanjem ili napadima bilo koje vrste. Takođe, najostrije osuđujem bilo koje stvaranje atmosfere kojom bi se ovo krivično djelo na bilo koji način pravdalo".
Predsjednik Opštine Kotor,
Vladimir Jokić
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
MLADI TALENTI ŠOSMO VIDA MATJAN OTVORILI FESTIVALSKO LJETO U KOTORU
Sport
USPJEŠNA SEZONA ZA STK KOTOR, CILJEVI ISPUNJENI
Sport
KK KOTOR PO TRADICIJI UČESNIK TURNIRA U ITALIJI
Sport
MILJENOVIĆ NA EVROPSKOM PRVENSTVU U AUSTRIJI
Društvo
NAUTIKA USPJEŠNO IZAŠLA IZ NEVREMENA
Mali Oglasi