Društvo
07.09.2021
1567
JOGA U PARKU I TOKOM SEPTEMBRA
U okviru programa „ Abrum za dušu i tijelo“ koji realizuje Turistička organizacija Kotor tokom avgusta je dva puta sedmično organizovano vježbanje joge u parku, a u septembru će se ovom dinamikom organizovati dok to budu dozvoljavale vremenske prilike.
„Joga u parku“ – dio je programa „Abrum za dušu i tijelo“ i održava se utorkom i subotom od 8 i 30 u Gradskom parku.
„Uspostavimo balans i na fizičkom i na mentalnom nivou i učinimo i da u vrijeme pandemije funkcionišemo onako kako treba“ – poručuje instruktorka joge Lidija Mihaliček.
Časovi joge su besplatni.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
52
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Kultura
27.06.2026
80
KANON PO SVIM UKUSIMA; KRAGUJEVČANI OTVORILI HORSKI FESTIVAL U KOTORU
Društvo
27.06.2026
176
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - KOTORSKI HOROVI
Kultura
27.06.2026
172
TRADICIJA DUGA VJEKOVIMA - OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE
Društvo
26.06.2026
410
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR IZVRŠILA UKLANJANJE OSTAVLJENIH VOZILA I DRUGIH PREDMETA SA PROSTORA NEKADAŠNJE DINARE
Mali Oglasi