Društvo
17.05.2023
704
ELEKTRIČNA BICIKLA OPET U UPOTREBI
Tekst i foto: Biljana Marković
Redovni godišnji servis ukupno 15 elektičnih bicikala postavljenih na tri stajališta u Kotoru: gradskoj rivi, Prčanju i Svetom Stasiju, kao i kompletne opreme je završen, saopšteno je iz Turističke organizacije (TO) Kotor.
“Električna bicikla su stavljena u upotrebu, a takođe je u upotrebi i deset lokera (ormarići u kojima turisti mogu odložiti svoje stvari) koji se nalaze u pothodniku”, kazala je Radio Kotoru, načelnica Sektora za istraživačku, izdavačku djelatnost i komunikacije TO Kotor Emilija Radulović.
Podsjeća da je korištenje električnih bicikala besplatno prva dva sata, a nakon toga svaki započeti sat košta jedan euro.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
22.06.2026
4289
MLADI TALENTI ŠOSMO VIDA MATJAN OTVORILI FESTIVALSKO LJETO U KOTORU
Sport
22.06.2026
228
USPJEŠNA SEZONA ZA STK KOTOR, CILJEVI ISPUNJENI
Sport
22.06.2026
228
KK KOTOR PO TRADICIJI UČESNIK TURNIRA U ITALIJI
Sport
22.06.2026
176
MILJENOVIĆ NA EVROPSKOM PRVENSTVU U AUSTRIJI
Društvo
22.06.2026
578
NAUTIKA USPJEŠNO IZAŠLA IZ NEVREMENA
Mali Oglasi