Društvo
DRAŠKOVIĆ POZVAO LJUBITELJE PRIRODE NA PJEŠAČKU TURU U NEDJELJU 9. JANUARA
Naš sugrađanin Slobodan Drašković pozvao je ljubitelje prirode na pješačku turu,koja će se održati u nedjelju 9. januara.
Mjesto okupljanja je ispred Glavne pošte u Kotoru u 9 sati, a ruta je Radovići-Kostići-Gošići-Radovići.
“Dragi penzioneri, razmišljajući šta mogu da uradim, da bi moj život bio životniji, iskustvo mog prijatelja iz Danske, Steena Clausena mi je pomoglo.
Nismo Danci, ali ne bi bilo loše, da ponekad budemo.
On je oglašavanjem preko neke od internetskih mreža okupio grupu od oko dvadesetak osoba 60+, sa kojima je 1-2 puta sedmično pješačio ili vozio biciklo.
Imamo divnu prirodu u Boki i okolini, staze, klimu, idealne uslove za pješačenje.
Ja sam do korone, pješačio sa “Vjevericom”, a možda je sada prikladnije da to bude društvo 60+, ovog puta po Luštici, Grblju i Vrmcu, a na proljeće po Lovćenskim stranama.
Ture nisu zahtjevne, ali učešće je na svoju odgovornost.
Kontakt telefon je 069 043 271”, istakao je Drašković za Radio Kotor.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
VATERPOLISTI PRIMORCA ROĐENI 2010. I MLAĐI OSVOJILI KUP CRNE GORE
Sport
NOVA POBJEDA JUNIORA, SA MAĐARSKOM U PONEDJELJAK
Društvo
UPRAVA ZA BEZBJEDNOST HRANE APELUJE: POMOZIMO PSIMA LUTALICAMA TOKOM VRELIH LJETNJIH DANA
Kultura
HOR ZIMA IZ BARA VEČERAS NA TRGU SV. LUKE NA ZATVARANJU HORSKOG FESTIVALA
Društvo
POVODOM VIJEKA POSTOJANJA DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST - ODRŽAN POMEN PREMINULIM ČLANOVIMA
Mali Oglasi