Društvo
DANAS PREDSTAVLJANJE NOVIH MJERA
Predstavnici Ministarstva zdravlja, Kliničkog centra Crne Gore i Instituta za javno zdravlje predstaviće u 15 sati nove epidemiološke mjere za suzbijanje širenja viusa korona.
Na redovnoj konferenciji koja će se održati u Institutu za javno zdravlje, biće analizirana trenutna epidemiološka situacija u zemlji, izazvana pandemijom virusa kovid-19 i predstavljene nove epidemiološke mjere.
Na konferenciji će govoriti ministarka zdravlja Jelena Borovinić Bojović, ministar ekonomskog razvoja Jakov Milatović, direktor Instituta za javno zdravlje Igor Galić i direktor Interne klinike Kliničkog centra Crne Gore Đorđe Krnjević.
Konferencija za medije održaće se u amfiteatru Instituta za javno zdravlje, a Radio-difuzni centar distibuiraće signal televizijama, dok će live streaming biti dostupan putem zvaničnog YouTube kanala Vlade Crne Gore.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
SEMINAR POVODOM MEĐUNARODNOG DANA POMORACA OKUPIO ČLANOVE POSADE KOMPANIJE AL GROUP U KOTORU
Društvo
MARKOVIĆ O AKTUELNOJ SITUACIJI: OČEKUJEMO DA ĆE VODA ZA PIĆE BITI U SISTEMU TOKOM DANA
Kultura
MR MIHAJLO LAZAREVIĆ: POTPUNO POSEBAN I JEDINSTVEN KONCERT
Sport
PRAŠČEVIĆ I PAJOVIĆ UČESTVOVAĆE NA BALKANSKOM PRVENSTVU U BUKUREŠTU
Kultura
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD 26. DO 28. JUNA
Mali Oglasi