Društvo
ANĐELIĆ: UGOSTITELJI SE UGLAVNOM PRIDRŽAVAJU PROPISANIH MJERA
Služba za inspekcijske poslove Opštine Kotor u proteklom periodu obavljala je pojačane kontrole poštovanja epidemioloških mjera za borbu protiv virusa Covid-19, a koje je donijelo resorno ministarstvo .
U saradnji sa Komunalnom policijom obilaženi su ugostiteljski i uslužni objekti.
Kontrolisano je posjedovanje kovid potvrde, nošenje zaštitne maske i postojanje sredstava za dezinfekciju.
Konstatovano je da se ugostitelji uglavnom pridržavaju propisanih mjera.
U jednom uslužnom objektu brze hrane konstatovano je kršenje epidemioloških mjera i protiv odgovornog lica nadležni inspektor je podnio krivičnu prijavu.
Kontrolu poštovanja epidemioloških mjera obavljaju i saobraćajni inspektori, u pogledu kontrole auto-taksi prevoza.
(Načelnik Službe za inspekcijske poslove Opštine Kotor, Miro Anđelić)
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
UPRAVA ZA BEZBJEDNOST HRANE APELUJE: POMOZIMO PSIMA LUTALICAMA TOKOM VRELIH LJETNJIH DANA
Kultura
HOR ZIMA IZ BARA VEČERAS NA TRGU SV. LUKE NA ZATVARANJU HORSKOG FESTIVALA
Društvo
POVODOM VIJEKA POSTOJANJA DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST - ODRŽAN POMEN PREMINULIM ČLANOVIMA
Sport
VPK PRIMORAC: ZBOG MIKROBIOLOŠKE NEISPRAVNOSTI VODE U OTVORENOM, LJETNJI TRENINZI U ZATVORENOM BAZENU
Kultura
KONCERT VIOLINISTE VUJADINA KRIVOKAPIĆA NA FESTIVALU GUDAČA U PERASTU
Mali Oglasi