Društvo
ALEKSANDRA DIJELI JOŠ 19 HILJADA EURA DO OPERACIJE U SOLUNU– POŠALJI 98 NA 14543
Aleksandar Janićijević iz Kotora ima samo osam godina, a već vodi tešku životnu borbu. Rođen sa mikrocefalijom, cerebralnom paralizom i nizom drugih dijagnoza, ovaj hrabri dječak se svakodnevno suočava i sa epileptičnim napadima. Ipak, uprkos svemu – on se smije, bori i sanja bezbrižno djetinjstvo.
Sada postoji nada. U Solunu ga čeka operacija ugradnje VNS uređaja (vagusni nervni stimulator), koji može značajno smanjiti epilpetične napade, pa čak i u potpunosti zaustaviti.
Za operaciju je potrebno prikupiti 32.996 eura, a do sada je posredstvom platforme budihuman.me i plemenitih ljudi, prikupljeno nešto više od 13 hiljada eura.
Kako bi ovaj dječak dobio priliku za djetinjstvo bez straha, potrebno je prikupiti još nešto više od 19 hiljada eura.
Pomozimo Acu da dođe do cilja:
Uplatama platnim karticama putem linka: https://www.budihuman.me/98.children.html
Uplatama na žiro račun: 520-39065-56
Devizni račun: 520042000001510302
IBAN: ME25520042000001510302
SWIFT: HBBAMEPGXXX
SMS: 98 na 14543 (1 poruka = 1 euro)!
(FONDACIJA BUDI HUMAN)
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
SREĆNU NOVU 2026. GODINU ŽELI VAM RADIO KOTOR
Sport
POBJEDA CRNE GORE, ĆOROVIĆ 15 POENA
Kultura
ODRŽANA SVEČANA AKADEMIJA BOKELJSKE MORNARICE U CRKVI SVETOG DUHA
Društvo
IBRAHIMOVIĆ I GRLIĆ RADMAN U KOTORU: DOBROSUSJEDSKI ODNOSI I EVROPSKI PUT U FOKUSU
Društvo
JOKIĆ POVODOM DANA HRVATSKOG NARODA PRIREDIO PRIJEM
Mali Oglasi