Arhiva
MARKOVIĆ: IZVANREDNI UTISCI IZ ANKONE
Opština Kotor, ovogodišnji crnogorski grad lider, zajedno sa opštinama Bar i Ulcinj i Prijestonicom Cetinje učestvovala je na drugim Igrama mladih u Jadransko jonskom makroregionu, koje su održane od 15. do 18.juna u Ankoni.
"Cilj igara je druženje i nadmetanje", kaže za naš program profesorica Ljiljana Marković, koja je sa klupe predvodila odbojkašice.
"Mi smo predstavljali naš grad sa košarkaškom i odbojkaškom ekipom.
Košarkaška ekipa je bila sastavljena od igrača iz klubova "Risan","Kotor" i "Stars", a odbojkaška od članica "Gimnazijalca", navela je Marković i istakla pozitivnu atmosferu tokom trajanja cijele manifestacije i besprekornu organizaciju.
"Zauzele smo četvrto mjesmo u odbojci, izgubili smo od ekipe Srbije za bronzanu medalju, ali svejedno su utisci izvanredni.
Iskoristila bih priliku da čestitam našoj košarkaškoj ekipi koja je u finalu savladala domaćina Italiju, što nije bilo nimalo lako'', rekla je Marković i dodala da je cijela Ankona "živjela" za ovo takmičenje.
Foto-Primorac TV
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
MALI PARK - OBORENA NOVOGODIŠNJA DEKORACIJA
Ekonomija
SLABIJA SUBOTNJA PONUDA NA KOTORSKOJ PIJACI – PONUDA RIBE IZOSTALA, DIO ŠTANDOVA PRAZAN
Društvo
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - ZANATSTVO U KOTORU TRAJE VJEKOVIMA
Sport
KOŠARKA, 14. KOLO, SUTJESKA - KOTOR DANAS OD 18 SATI
Zabava
NOVOGODIŠNJA TOMBOLA 11. JANUARA
Mali Oglasi