Arhiva
SOKO DRUGI U ALEKSINCU
Džiu džicu klub "Soko" iz Kotora osvojio je drugo mjesto u generalnom plasmanu, na veoma jakom internacionalnom turniru "ALEKSINAC OPEN", koji je u tom gradu organizovan za vikend.
Ukupno je učestvovalo 370 takmičara iz Rumunije, Hrvatske, Grčke, Republike Srpske, Crne Gore i zemlje domaćina Srbije.
Iz Crne Gore, osim Kotorana, nastupili su i klubovi "Mornar" iz Bara, "Budva", "Arso Milić" iz Podgorice i "Panda" iz Herceg Novog.
"Soko" u Kotor donosi 14 zlatnih i 4 srebrne medalje, a njegove članice Ana Kovač i Marija Martinović, proglašene su za najbolje takmičarke na turniru u duo sistemu.{gallery}dziudzicu16{/gallery}
Klub koji godinama uspješno vodi Olivera Simović dobio je i priznanje za najmasovniji tim na takmičenju.
Zlata su osvojili Nikola Lazarević, Nemanja Lazarević, Damjan Gledić, Vojislav Marković, Andrija Krivokapić i Danilo Kašćelan, svi u duo sistemu, Marija Martinović i Ana Kovač, dvije kategorije, dva zlata, duo sistem, Milica Dubraja, zatim Nikola Pavićević, Andrija Ševaljević i Nikola Maslovar u borbama.
Srebro je pripalo Milošu Miljenoviću, Danilu Kašćelanu i Voju Markoviću u borbama.
Prvo i drugo mjesto u Ne Wazi, osvojili su Toni Janović,zlato, u kategoriji seniora do 69 kilograma i Nikola Maslovar,srebro,u seniorskoj konkurenciji do 85 kilograma.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
RIZNICA SPC KOTOR – U SRIJEDU PREDAVANJE PAROHA BUDVANSKOG ALEKSANDRA LEKIĆA
Kultura
STOLIV U ZNAKU OBIČAJA, SUSRETA I PRIMORSKIH DELICIJA-ODRŽANA FEŠTA KAMELIJA
Kultura
NOĆ SA ANDERSENOM U GRADSKOJ BIBLIOTECI I ČITAONICI KOTOR
Društvo
VODIČKINJA ISIDORA STANIŠIĆ: TURISTE/KINJE U KOTORU PRIVLAČE ISTORIJA I PRIRODA, NEDOSTAJE AUTENTIČNIH SUVENIRA I LOKALNE GASTRONOMSKE PONUDE (AUDIO)
Društvo
ČASOPIS "TIME OUT": MEĐU 50 NAJLJEPŠIH MJESTA NA SVIJETU I BOKOKOTORSKI ZALIV
Mali Oglasi