Arhiva
TENISKI TURNIR ZA VETERANE U HERCEG NOVOM
TK „Herceg Novi" je bio organizator VII Međunarodnog teniskog turnira za veterane koji je 22. i 23.avgusta održan na terenima „SBS" na Toploj i SC „Igalo". Učešće je uzelo oko 70 takmičara u muškoj i ženskoj kategoriji iz Njemačke, Rusije, Mađarske, Belgije, Slovačke, Kanade, Bosne i Hercegovine, Srbije i Crne Gore.
Rezultati u singl konkurenciji: Muškarci - 35+: u finalnom meču Goran Janićijević iz Mladenovca pobijedio je Ranka Vojvodića iz Bara, rezultatom 9:6, u kategoriji 45+ pobijednik je Petar Komad koji je u finalnom meču savladao Zorana Kežića sa 9:2, u starosnoj grupi 55+, već tradicionalno je šampion Novljanin Špiro Nenadović koji je bio bolji od Predraga Stankovića iz Užica rezultatom 9:5.
U ženskoj konkurenciji pobijednica turnira je Olivera Doklestić, koja je u finalnom meču savladala Baranku Snežanu Karanikić rezultatom 9:1.
Kod dublova, u kategoriji 40+, pobijednici su Veselin Savić, (Beograd) i Dušan Vukić, (Herceg Novi), koji su bii bolji od para Nebojša Šćekić i Goran Durković (oba Podgorica) rezultatom 9:6.
U kategoriji dublova 50+ pobijednički par je Zvonko Usanović (Kotor) i Žarko Vukotić (Nikšić), koji je rezultatom 9:7 bio bolji od para Tihomir Konjević (Budva) i Veselin Kašćelan (Kotor).
Nagrade je dodjelio doajen hercegnovskog veteranskog tenisa Rade Popović.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
MAGIČNO VEČE KAMERNE MUZIKE POSVEĆENO IVANU BRKANOVIĆU
Društvo
UPLOVILA TRI KRUZERA SA UKUPNO 7.126 PUTNIKA
Društvo
JAVNA TRIBINA - PRIKUPLJANJE PODATAKA ZA IZRADU NACRTA LOKALNOG PLANA ZAŠTITE ŽIVOTNE SREDINE ZA OPŠTINU KOTOR – MZ DOBROTA 1, MZ DOBROTA 2, ORAHOVAC DANAS
Društvo
ZU KLINIČKO-BOLNIČKI CENTAR KOTOR: OBAVJEŠTENJE O ORGANIZOVANJU TEMATSKIH AMBULANTI – DANAS REPRODUKTIVNI PROBLEMI POVEZANI SA GOJAZNOŠĆU
Kultura
IZLOŽBA SLIKA POSTANALOGNI SIGNALI DANAS
Mali Oglasi