Arhiva
IGOR LES SEDMI
Jedriličari JK Delfin juče su se vratili iz Izole, gdje su učestvovali na regati Izola Spring Cup 2016. Najbolji rezultat ostvario je Igor Les koji je bio sedmi.
Čekajući vjetar jedriličari su se zadržali na moru do 16 časova. Sve klase su uspjele odjedriti samo jedno, sedmo jedrenje, čime je regata i završena.
Igor Les se u završnici plasirao na 7. mjestu, Ilija Marković u klasi Laser 4.7 je zauzeo 22. mjesto, Irina Kusovac u klasi Laser Radial je 52 - saopšteno je iz JK "Delfin".
Izola Spring Cup 2016. je uspješno organizovan po 29. put. Ceremonija zatvaranja i dodijela nagrada je organizovana u JK Burja.
Regata je okupila 200 jedriličara iz Njemačke, Austrije, Madjarske, Hrvatske, Italije, Egipta, UAE, Ukrajine, Letonije, Litvanije, Španije, Slovačke, Belgije i Crne Gore.
foto Vijesti
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
PET MEDALJA ZA DŽUDO KLUB NA 43. MEĐUNARODNOM KUPU MIMOZE
Sport
PRIMORAC BOLJI ZA GOL OD JUGA U PODGORICI
Društvo
SERVISNA INFORMACIJA MVP – BEZBJEDNOSNA SITUACIJA U DRŽAVAMA BLISKOG ISTOKA I REGIONA
Društvo
JELENI POTREBNA POMOĆ ZA NASTAVAK LIJEČENJA U TURSKOJ
Politika
SVI UZ PRIMORAC
Mali Oglasi