Arhiva
AKTUELNOSTI IZ JUŽNE FUDBALSKE REGIJE
Nakon dvanaest odigranih kola u Južnoj fudbalskoj regiji za seniore, na tabeli vodi Otrant Olimpik iz Ulcinja sa 30 bodova, drugi je tivatski Arsenal sa 29, treća Sloga Radovići ima 15, četvrti Hajduk 9, peta Sloga Stari Bar 8 i šesti Mogren 7.
U narednom kolu u nedjelju 27. marta od 11 sati sastaju se Sloga Stari Bar i Mogren, a u 15 sati počeće dueli Arsenal-Sloga Radovići i Hajduk-Otrant Olimpik.
Kod mlađih kategorija pioniri Bokelja su lideri sa 32 boda, drugi Mornar ima 31, a treće Igalo 28.
Grbalj je četvrti sa 27, peti Lovćen ima 23, Otrant Olimpik je šesti sa 20, sedmi Mogren je osvojio 16, a osmi Hajduk 13, deveti Arsenal ima 8, deseti Obilić 4 i posljednji je Orjen sa 1 bodom.
U sljedećem kolu u nedjelju od 12 sati u Kotoru pioniri Bokelja dočekuju Arsenal, a pioniri Grblja od 15 sati gostuju Orjenu.
Na tabeli pjetlića vodi Mogren sa 42 boda, drugi Mornar ima 31, a treći Lovćen 26.
Četvrti je Arsenal sa 25, koliko ima i petoplasirani Bokelj.
Orjen je osvojio 24, Igalo 19, Obilić 14, Otrant i Grbalj po 13, Hajduk 8 i Petrovac 3 boda.
U narednom kolu u nedjelju 27.marta pjetlići Bokelja u Kotoru od 10 sati dočekuju Arsenal, a pjetlići Grblja istog dana od 13 sati gostuju Orjenu.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
SREĆNA NOVA 2026. GODINA
Društvo
JOKIĆ-GRAD I DUŠKO ZASLUŽILI JEDAN DRUGOGA
Društvo
SVETA VRAČA – VEĆE KOLIČINE TOALET PAPIRA NA JAVNOJ POVRŠINI, ZAPALJENA DVA KONTEJNERA
Sport
JAKŠIĆ NAJBOLJI SPORTISTA GRADA - AMSK KOTOR JAK TIM
Društvo
PREDSEDNIK MILATOVIĆ U NOVOGODIŠNJOJ PORUCI: „U 2026. GODINI ZAVRŠAVAMO POSAO“ EKONOMIJA KOJA RADI ZA LJUDE, SNAŽNE INSTITUCIJE I EU DO 2028.
Mali Oglasi