Arhiva
TURISTIČKA PONUDA KOTORA PREDSTAVLJENA U MOSKVI
Turistička organizacija Kotor predstavlja se na Sajmu turizma u Moskvi "Mitt 2016" koji je počeo 23. i traje do subote 26. marta.
"Ova sajamska manifestacija, dvadesettreći put zaredom okupiće oko 3.000 izlagača iz skoro 190 destinacija svijeta. Očekuje se i približno 100.000 posjetilaca, od čega preko 80 odsto turističkih agenata iz čitave Rusije i država sa prostora bivšeg Sovjetskog Saveza. Sajam se održava tradicionalno u kompleksu Expocentar, na površini većoj od 50.000 kvadratnih metara. Pored TO Kotor, na štandu NTO Crne Gore prisutni su predstavnici lokalnih turističkih organizacija Budve, Bara, Herceg Novog, Tivta i Ulcinja kao i predstavnici turističke privrede: turoperator „R-Tours", hotelske grupe „HG Montenegro Stars", „Queen of Montenegro", „HG Budvanska Rivijera", kao i kompanije „Montenegro Airlines", „Beppler i Jacobson Ltd.", „HIT Montenegro– Hotel Maestral", Dukley Gardens, turistička agencija Explorer i mnogi drugi. Crnogorsku delegaciju predvode državni sekretar u Ministarstvu održivog razvoja i turizma Predrag Jelušić i direktorica Nacionalne turističke organizacije Željka Radak Kukavičić", saopšteno nam je iz Turističke organizacije Kotor.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi