Arhiva
IVICA I MARICA U TIVTU
Predstava za djecu "Ivica i Marica" Kraljevskog pozorišta "Zetski dom" Cetinje biće odigrana u velikoj sali Centra za kulturu Tivat danas s početkom u 18 sati.
"Ivica i Marica je predstava rađena po motivima poznate bajke braće Grim. Ovim projektom Kraljevsko pozorište Zetski dom ističe važnost pomalo zapostavljenog dječjeg pozorišta i sebi postavlja zadatak vraćanja najmlađe publike u pozorište. Kroz nove načine i savremene projekte, kakva je upravo ova predstava, pozorište nastoji da istraži razloge gubitka najmlađe publike i da pronađe najbolji način da se sa ovom, najiskrenijom publikom, ponovo uspostavi uspješna interaktivna komunikacija" - stoji u najavi predstave.
"Predstava govori o tome čega smo sve gladni u XXI vijeku, kakvim to šumama prepuštamo svoju djecu i ko su današnje vještice. Predstava govori o hororu fantazije života u kući od slatkiša – Zemlji Dembeliji; ispada da tek obilje izvlači najgore iz ljudi" - prenosimo izjavu reditelja Mirka Radonjića. U Radonjićevoj predstavi "Ivica i Marica" igraju Anđela Lakićević, Tijana Bjelica i Danilo Babović. Kostime je uradila Lina Leković. Cijena karte 3 eura. Informacije i rezervacije : 069 342 799.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
AMBASADOR IRANA: NEMAMO APSOLUTNO NIKAKAV PROBLEM SA CRNOM GOROM, MORNARI SU NA SIGURNOM
Kultura
TO JE PISAC UZ KOJEG MOŽETE DA SE OBRAZUJETE – PROMOVISAN ROMAN BEKOS ENESA HALILOVIĆA
Kultura
KONCERT GRADSKOG ZBORA BRODOSPLIT U KATEDRALI SV. TRIPUNA 25. APRILA
Kultura
ODRŽANO PREDAVANJE DR SC. VESNE ČUČIĆ O BOKI I TRSTU U XIX VIJEKU
Društvo
NA DANAŠNJI DAN U NAŠEM GRADU BORAVI 3.077 GOSTIJU
Mali Oglasi