Arhiva
21.03.2016
320
ČETRNAEST MEDALJA ZA KOTORSKE DŽUDISTE
Na XII Memorijalnom turniru "Miloš Stanković" minulog vikenda u Podgorici, džudo klub "Kotor" je osvojio 14 medalja.
Zlato je u kategoriji kadeta pripalo Strahinji Ratkoviću, a kod poletaraca najbolji su bili Petar Ercegović, Andrija Radunović, Nina Nikolić, Đorđe Perišić, Petar Pajović i Vidak Miljenović.
Srebrne medalje osvojili su Vuk Miljenović kod poletaraca i Petar Gržetić kod mlađih pionira.
Bronze su pripale poletarcima Vasiliju Ercegoviću, Budimiru Nikoliću, Luki Seferoviću, Luki Parteliju i Milošu Miljenoviću.
Na takmičenju je nastupilo 350 džudista iz 26 klubova.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
710
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
27.06.2026
266
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
27.06.2026
118
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
27.06.2026
129
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
27.06.2026
612
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi