Arhiva
16.03.2016
727
RAGBISTI ARSENALA DRUGI U ITALIJI
Ragbi klub Arsenal osvojio je drugo mjesto na međunarodnom turniru koji je za vikend odigran u italijanskom gradu Rovereto.
Ekipa iz Tivta imala je dvije pobjede i poraz od domaćina Lagarije, koji je i osvojio ovaj turnir u olimpijskoj verziji ragbija 7.
Turnir je bio dobra prilika da Arsenal proširi saradnju sa italijanskim klubovima, kao i da mlađi igrači steknu iskustvo.
Odlazak na turnir omogućili su im generalni sponzor Porto Montenegro, kao i Opština Tivat, i firme "Dphoto" i "Monterest".
Arsenal planira da na ljeto organizuje međunarodni turnir u ragbiju 7.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
679
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
27.06.2026
233
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
27.06.2026
99
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
27.06.2026
115
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
27.06.2026
435
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi