Arhiva
12.03.2016
529
RAGBISTI ARSENALA U ITALIJI
Ragbi klub "Arsenal" danas učestvuje na međunarodnom turniru u italijanskom gradu Rovereto, i to u olimpijskoj verziji ragbija sedam.
Domaćin ovog turnira je klub "Lagaria", koji je prošle godine bio gost u Tivtu.
"Uz podršku našeg generalnog sponzora Porto Montenegra, kao i Opštine Tivat, štamparije Dphoto i firme Monterest, imamo mogućnost da po prvi put učestvujemo na nekom inostranom turniru sedmice i pokušamo da na najbolji način predstavimo ragbi u Crnoj Gori. Nakon toga planirano je odigravanje više međunarodnih utakmica u Tivtu, kako bi se pripremili za domaće prvenstvo od naredne sezone" - rekao je predsjednik ragbi kluba "Arsenal" Igor Adžaip.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
616
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
27.06.2026
180
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
27.06.2026
78
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
27.06.2026
92
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
27.06.2026
355
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi