Arhiva
08.03.2016
425
DVIJE POBJEDE I DVA PORAZA KOTORSKIH ODBOJKAŠICA
Nastavljeno je takmičenje u okviru projekta "Mini odbojka" koji organizuje Odbojkaški savez Crne Gore za djevojčice rođene 2003. i 2004.godine.
Minulog vikenda u sali škole "Slobodan Škerović" u Podgorici odigrane su 24 utakmice u grupama A,B i C.
Kotorski "Gimnazijalac 1" pobijedio je "Moraču 1" 2-1 u setovima,a izgubio od "Nikšića 1" rezultatom 2-0.
"Gimnazijalac 2" je savladao "Budućnost 2" sa 2-1,a izgubio od "Luke Bar 2" sa 2-0 u setovima.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
563
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
27.06.2026
142
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
27.06.2026
57
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
27.06.2026
74
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
27.06.2026
306
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi