Arhiva
POŽAR U DISKOTECI MAXIMUS
U kotorskoj diskoteci "Maximus" rano jutros (oko 4 sata i 40 minuta) izbio je požar u kojem, na sreću, povrijeđenih nije bilo, saznajemo u kotorskoj Upravi policije.
Kako je za naš Radio kazao komandir Službe zaštite i spašavanja Kotor Maksim Mandić, na lice mjesta upućena je dežurna smjena, a sa njim i ostatak jedinice sa četiri vatrogasna vozila. Požar smo gasili do 6 sati. Pričinjena je velika materijalna šteta. Požar je gašen pod otežanim uslovima, jer je prostor diskoteke bio ispunjen gustim i otrovnim dimom, pa smo sa izolacionim aparatima teško dolazili do samog izvora požara. Ekipe su i dalje na terenu i obavlja se odimljavanje prostorija, kako bi bi krim tehničari mogli da pregledaju prostor i ocjene šta je bio uzrok požara", pojasnio je Mandić. Tokom dana u gradu je bilo primjetno veće prisustvo policije. Istraga je u toku.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi