Arhiva
LAURA KORTEZE I DANCE CARDS BEND NASTUPILI U KOTORU
U Crkvi svetog Pavla u Starom gradu, u organizaciji Ambasade SAD, OJU "Muzeji" Kotor i Opštine Kotor, sinoć je održan koncert Laure Korteze i benda "The Dance Cards".
"Laura Korteze i pomenuti bend su mladi umjetnici, koji svojim hrabrim i elegantnim zvukom, školovanim u smislu ritualne lirske narodne muzike, izvode interesantne melodije. Vjerni svom avanturističkom duhu, grupa je nedavno izabrana po drugi put među 400 bendova u svrhu turneje od strane američke vlade. U 2014. godini bend je obišao Indiju, Kazahstan, Uzbekistan i Bangladeš, kao ambasadori umjetnosti. Ove razmjene predstavljaju promociju pozitivnog imidža SAD-a kroz umjetnost i muziku, kao i kroz direktan kontakt umjetnika sa slušaocima širom svijeta" - zapisao je organizator o umjetnicima.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi